Właścicielem platformy do nauki Excela www.EduExcel.pl jest:
IT&Business Training Mateusz Grabowski
Ul. Zygmunta Starego 1/3
44-100 Gliwice
NIP: 631-227-39-46
Strona www.EduExcel.pl jest portalem zajmującym się sprzedażą kursów z tematyki Excela.
Zamówienie można składać:

  • on-line
  • telefonicznie – infolinia (32)724-14-29
  • poprzez pocztę elektroniczną biuroWYTNIJ@eduexcelKROPKApl

Zamówienia drogą elektroniczną można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie adresu e-mail – po przyjęciu zamówienia
Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji .

Ceny: Wszystkie podane ceny na stronie www.EduExcel.pl są cenami brutto zawierającymi 23% VAT. Kwota może zostać pomniejszona o ewentualne kupony rabatowe.
Do każdego zamówienia jest możliwość otrzymania faktury VAT (w celu wystawienia prosimy o kontakt  lub wypełnienie odpowiedniego pola przy składaniu zamówienia)

Na podstawie ustawy z ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu . (32)724-14-29 celem ustalenia warunków zwrotu.

Podczas dokonywania przedpłaty:
-Płatności należy dokonać on-line
– Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
ITBT :
nr rachunku: 69 1140 2004 0000 3202 5070 0470

Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Klient może żądać zwrotu pieniędzy wpłaconych za dostęp do www.EduExcel.pl do 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Reklamacje należy składać drogą elektroniczną na adres poczty e-mail, telefonicznie tel:(32) 724-14-29 lub osobiście w siedzibie firmy ul. Zygmunta Starego 1/3 w Gliwicach. Firma ma 7 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji.

Materiały ze strony www.EduExcel.pl są do pobrania w postaci pliku cyfrowego (zip) albo można zamówić na płycie DVD. Przy zamówieniu płyty DVD zostanie ona wysłana listem poleconym Pocztą Polską. W specjalnych okolicznościach materiały mogą zostać wysłane kurierem DPD (koszt wysyłki 15zł brutto)

Konto jest przypisane tylko do jednej osoby. Nie można go udostępniać osobom trzecim. Wszystkie materiały pobranie i wysłane (w tym włączając hasła, kody) z platformy www.EduExcel.pl oraz na szkoleniach organizowanych przez firmę IT&Business Training są przeznaczone tylko do użytku własnego.
Wszystkie nazwy własne/zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.